wtorek, 13 marca 2018Witaj w świecie piękna, kosmetyków i pielęgnacji! Pragnę zaoferować Ci wszystko co najlepsze począwszy od konsultacji pielęgnacyjnych aż po skuteczne kosmetyki naturalne.

Kosmetyki TianDe łączą tradycję z technologią


TianDe w języku chińskim oznacza "niebiańską doskonałość" i właśnie owe dążenie do doskonałości, harmonii i piękna, jest naszym głównym celem. 
Nasze produkty inspirowane są starożytnymi recepturami dalekiego wschodu - Chin, Ałtaju, Syberii i Tybetu - te zaś łączone są z rozwiązaniami nanotechnologicznymi. Oferowane przez nas produkty są naturalne, mają działanie zdrowotne, terapeutyczne, z wyjątkowym bogactwem składników. 


Naturalne składniki są bazą dla każdego z produktów. Zawierają ponad 230 ekstraktów, ziół, olejków i minerałów. Nasza oferta pozwoli zaspokoić potrzeby Twego ciała i włosów, i skierowana jest dla całej rodziny - kobiet, mężczyzn oraz dzieci.


Badania wskazują, że coraz większa ilość konsumentów sięga po naturalne kosmeceutyki, ponieważ w przeciwieństwie do zwykłych kosmetyków ingerują one w strukturę i procesy zachodzące w skórze, co pomaga uporać się z wieloma problemami skórnymi. Należy pamiętać, że tylko odpowiednio dobrany kosmeceutyk może przyczynić się do poprawy stanu skóry i złagodzenia objawów w wielu chorobach dermatologicznych.


POKOCHAJ SIEBIE, POKOCHAJ TianDe 💙
© www.cosmeticsandcare.eu
Maira Gall